ATB İş Merkezi A Blok No: 3
Yenimahalle – Ankara
+90 312 231 82 02
labaratuvar@techcert.com.tr

Laboratuvar Hayvanı Yemleri.

Laboratuvarımız Safe marka laboratuvar hayvan yemlerini ülkemize getirmektedir. Safe, laboratuvar hayvan yemleri araştırma çalışmaları için eksiksiz çözümler sunmaktadır.

Fransa ve Almanya'da AR-GE laboratuvarı bulunan Safe, diyet, özel diyet ve Altlık materyali ve zenginleştirme materyalleri yemlerinin üretimi yapmaktadır.

Laboratuvar Hayvanı Yemleri.

Laboratuvar hayvanı diyetleri için beslenme faktörü çok önemlidir ve güvenilir ve sabit olmalıdır.

SAFE®, uzun yıllar boyunca, taviz vermeden araştırmalar için güvenli ve yüksek kaliteli diyet çözümleri sağlamaya kendini adamıştır.

adanmış bitki: yalnızca bilimsel hayvan diyetleri sürekli güvenilir kaynaklardan tamamen izlenebilir bileşenler bebek maması kalitesinde tahıllardan yapılan ürünler standart diyetler ve özel diyetler üretiminde uzmanlık gıda ve sağlık sertifikaları ile kontrollü kalite Kendi Ar-Ge ve laboratuvarlarıyla inovasyon ortağı

SAFE®, özel diyetler için yetkin ve güvenilir ortağınızdır. 60 yılı aşkın uzmanlık ve tanınmış liderlik ile SAFE®, uluslararası bilimsel topluluk için özel araştırma diyetleri formüle eder ve üretir. Talep üzerine diyetler, SAFE® standart diyetlerine veya özellikle özelleştirilmiş formüllere göre formüle edilir.

Modern hayvan bakımı, hayvana güvenli, rahat ve doğal bir ortam sunar.

Araştırmanızın güvenliği ve tekrarlanabilirliği için SAFE® premium bilimsel yatak portföyü, araştırma gereksinimlerini karşılamak için mükemmel şekilde tasarlanmış sertifikalı ürünler sunar: